Strona Główna

2018-05-10

Autor: Foto Rzecznik Prasowy Policji N. Tomyśl
http://www.nowy-tomysl.policja.gov.pl/w15/aktualnosci/198787,Eliminacje-powiatowe-w-Turnieju-Bezpieczenstwa-Ruchu-Drogowego.html
W czwartek 10 maja 2018 r. w Zbąszyniu, uczniowie wzięli po raz 16 udział w Powiatowym Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Nasza reprezentacja w składzie: Donata Szymoniak, Dominika Grobys, Jakub Woźniczka i Bartosz Kulus, sprawiła miłą niespodziankę zdobywając w kategorii szkół podstawowych II miejsce. Nasi uczniowie wykazali się bardzo dobrą wiedzą o podstawowych zasadach bezpieczeństwa w ruchu drogowym, najlepiej z wszystkich startujących ekip odpowiedzieli na pytania testowe z zakresu przepisów o ruchu drogowym, ponadto musieli wykazać się wiedzą z udzielania pierwszej pomocy przedlekarskiej oraz musieli pokonać bardzo trudny tor przeszkód. Gratulujemy im za to! Link do informacji o Turnieju BRD Komendy Policji w Nowym Tomyślu: http://www.nowy-tomysl.policja.gov.pl/w15/aktualnosci/198787,Eliminacje-powiatowe-w-Turnieju-Bezpieczenstwa-Ruchu-Drogowego.html
XVI Turniej BRD 2018Autor: gawz


Galeria

W dniu 27 kwietnia 2018 r. w Zębowie odbyły się biegi przełajowe, w których udział wzięli uczniowie z następujących szkół: Brodów, Lwówka, Pakosławia, Posadowa i Zębowa. Uczniowie naszej szkoły zdobyli w sumie dziesięć medali. Na podium znaleźli się:

1 miejsce: Nadia Kaczmarek ( rocznik 2004), Marika Domagalska ( rocznik 2005), Hanna Kulus (rocznik 2006), Adrian Kupś ( rocznik 2008)

2 miejsce: Norbert Szulczyk (rocznik 2005), Julia Olesiak ( rocznik 2006), Malwina Kupiec ( rocznik 2007), Hubert Janas (rocznik 2008)

3 miejsce:Alicja Pilc ( rocznik 2006) i Jeremiasz Nawrocki ( rocznik 2006).
Autor: Zbigniew Gawełek
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

30 kwietnia bieżącego roku uczniowie oraz nauczyciele mieli przyjemność uczestniczyć w przedstawieniu z okazji zbliżającej się rocznicy uchwalenia Konstytucji trzeciego maja. Klasa siódma pod opieką wychowawcy - Pana Jacka Nowaka przygotowała w tym dniu przedstawienie z tej okazji.
Poniżej link do fotorelacji na naszej stronie na Facebooku.

KONSTYTUCJA 3 MAJA
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Dnia 24 kwietnia bieżącego roku dzieci z grupy przedszkolnej "Biedronki" oraz z klasy pierwszej wraz z wychowawczyniami panią Anetą Majchrzak i panią Danutą Pacholak udały się do biblioteki gdzie czekało na nich mnóstwo ciekawych atrakcji.


Poniżej fotorelacja z tej wizyty.

WIZYTA W BIBLIOTECE
Autor: Łukasz Dziechcierewicz

Praca wre... Budowa
 

W dniu 16.04.2018r na Sali Wiejskiej w Zębowie uczniowie uczestniczyli w przedstawieniu cyrkowym. Zapraszamy do fotogalerii z tego wydarzenia na naszej stronie na Facebooku.

CYRK FOTOGALERIA

Autor: Łukasz Dziechcierewicz

W dniu 10.04.2018 r. w Nowym Tomyślu odbyły się biegi przełajowe, w których udział wzięli uczniowie naszej szkoły w składzie: Nadia Kaczmarek, Adrianna Dulat, Oliwia Jarnut, Hanna Kulus, Jeremiasz Nawrocki, Malwina Kupiec i Adrian Kupś. W kategorii dziewcząt - rocznik 2004-2002, Nadia Kaczmarek zajęła 3 miejsce.
 

Wychowawczyni: Aneta Majchrzak
 

Wychowawczyni: Emilia Przewoźna
 

Wychowawczyni: Ewelina Świderska
 

1
2
3

projekt i wykonanie © 2006